sl_2    Otomasyon Çözümlerimiz
   Otomasyon çözümlerimiz, makine ve prosesin daha kontrollü bir şekilde çalışmasını, anlık çalışma bilgilerinin görsel olarak aktarılmasını, tüm reçete bilgilerini sistemlere uygulayabilmeye imkan sağlar. Bununla birlikte PLC, MCC panolarının üretimini de yüksek kalite ve işçilikle sonuçlandırmaktayız.

Kurmuş olduğumuz sistemlerde SIEMENS marka PLC,DCS,SCADA,HMI ürünleri tercih ediyoruz. Üretimde yüksek performans , kısa kurulum zamanını , minumum bakım ve mühendislik giderleri ile yatırımlarınızın kısa sürede geri dönüşünü sağlamaktayız. Siemens  PLC’leri mikro, orta ve üst segment olarak üç grupta toplayabiliriz. Otomasyon projelerinde makine imalatçılarına yönelik mikro segment gurubundaki siemens S7-1200. Fabrika ve proses otomasyonlarında orta ve üst segmentte yer alan siemens S7-300, S7-1500 ve S7-400 PLC yoğun bir şekilde kullanılmaktayız.

Siemens PLC, Siemens HMI ve Siemens Scada programlama konularında uzman firmamız, teknolojisi geride kalmış olan PLC, HMI ve SCADA yazılımlarınızı revize ederek sizlere daha yeni ve teknolojik sistemleri kurmaktadır.

Procon Mühendislik & Otomasyon