sl_2    İnsan Kaynakları


İKProcon Mühendislik, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

Staj Başvurusu;

Şirketlerimizde meslek lisesi, önlisans, lisans ve yüksek lisans bölümlerinde eğitim gören, öğrencileri için staj olanağı tanınmaktadır. Staj programlarımızda öğrencilerin okullarda aldıkları teorik bilgilerin uygulamalarını görmelerine yardımcı olmak ve iş yaşamı hakkında genel fikir sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Şirketlerimizde stajlar projelerin yoğunluğu ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Staj başvurusu yapmak için bize ulaşın. Başvuru için staj yapmak istediğiniz süre ve dönemi belirtmeyi unutmayınız.

İş başvurusu;

İş başvurusunda bulunmak isteyen adayların, aşağıdaki CV başvuru formunu doldurmaları rica olunur. Başvurular, firmamızın ilgili birimlerince eleman ihtiyacı doğrultusunda değerlendirilerek sonuçları en kısa sürede başvuru sahiplerine bildirilecektir.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Procon Mühendislik & Otomasyon