sl_2    Otomasyon Çözümlerimiz 
     Kurmuş olduğumuz sistemlerde SIEMENS marka PLC,DCS,SCADA,HMI ürünleri tercih ediyoruz böylece üretimde yüksek performans , kısa kurulum zamanını , minumum bakım ve mühendislik giderleri ile yatırımlarınızın kısa sürede geri dönüşünü sağlamaktayız. PLC’leri mikro, orta ve üst segment olarak üç grupta toplayabiliriz.Otomasyon projelerinde makine imalatçılarına yönelik mikro segment gurubundaki siemens S7-1200 , fabrika ve proses otomasyonlarında orta ve üst segmentte yer alan siemens S7-300, S7-1500 ve siemens S7-400 PLC yoğun bir şekilde kullanılmaktayız.

Otomasyon çözümlerimiz, makine ve prosesin daha kontrollü bir şekilde çalışmasını, anlık çalışma bilgilerinin görsel olarak aktarılmasını, tüm reçete bilgilerini sistemlere uygulayabilmeye imkan sağlar. Bununla birlikte PLC, MCC, Sürücü panolarının üretimini de yüksek kalite ve işçilikle sonuçlandırmaktayız.

PLC, HMI ve Scada programlama konularında uzman firmamız, eskimiş, teknolojisi geride kalmış olan PLC, HMI ve SCADA yazılımlarınızı revize ederek sizlere daha yeni ve teknolojik sistemleri kurmaktadır

Procon Mühendislik & Otomasyon